Aktualności

ĆWICZENIA RELAKSACYJNE

OGŁOSZENIE

 

Poszukujemy instruktora do prowadzenia


ćwiczeń relaksacyjnych - "ZDROWY KRĘGOSŁUP"


Dodatkowych informacji udziela p. Robert Rokicki


- pracownik administracji hali sportowej w Pilawie

 

Liga Piątek

                  KS Puznówka 96 zwycięzcą xv edycji Pilawskiej Ligi Piątek

 do tegorocznej halowej ligi piłki nożnej zgłosiło się 10 drużyn . Rozgrywki toczyły się w każdy weekend od 13 stycznia do 24 lutego.  Rozegrano 45 meczy każdy po 40 minut.  Strzelono w nich łącznie 565 bramek. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań czuwali sędziowie w osobach : Jacek Jakubaszek, Dariusz rogala, Łukasz sęk. zwycięzcą jubileuszowej xv edycji została drużyna KS Puznówka 96.

alt


Stoją od lewej: Marcin Rosłaniec, Cezary Wielgopolanin, Jarosław Kowalczyk, Kamil Szostak, Maciej Parzyszek. Dolny rząd od lewej: Mateusz Parzyszek, Adrian Płatek, Daniel Kałasa, Patryk Piętka, Robert Całka. Ponadto wystąpili: Arek Gadoś, Mateusz Gadoś, Mateusz Szwej, Piotr Rokicki, Michał Kozłowski, Damian Piętka, Piotr Kowalczyk

 Tabela końcowa:

 

1. KS PUZNÓWKA 96

 2. ARCZI SZAJKA

 3. HHC

 4. DREWMEX

 5. GKS GOCŁAW

 6. CDM PILAWA

 7. PIORUN LIPÓWKI

 8. QUATRO

 9. ISKRA PILAWA

 10. JUNIOR PUZNÓWKA

 alt

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

NAJLEPSZY STRZELEC- SEBASTIAN GRZEGORCZYK (GKS GOCŁAW) -30 BRAMEK

NAJLEPSZY ASYSTENT- KAMIL SIBILSKI (GKS GOCŁAW) – 17 ASYST

NAJLEPSZY KANADYJCZYK – DENIS DOBROWOLSKI (ARCZI SZAJKA) 26+ 12

NAJLEPSZY BRAMKARZ- DANIEL KAŁASKA ( KS PUZNÓWKA 96)

MVP – MATEUSZ FORYŚ (DREWMEX)

DRUŻYNA FAIR PLAY- HHC

 

 DEKORACJI DRUŻYN DOKONAŁY SEKRETARZ MIASTA I GMINY PANI BERNARDA MIKOS ORAZ DYREKTOR PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PILAWIE PANI HANNA GAJOWNICZEK

alt


alt


alt

 

ISKRA CUP

                                                 ISKRA CUP 2018

11 piłkarskich zespołów chłopców walczyło o miano najlepszego w zorganizowanym po raz pierwszy w Pilawie „Iskra Cup 2018”. Triumfowali młodzi piłkarze „Wilgi” Garwolin i GKS Osieck.

 

Na parkiecie hali sportowej pilawskiej Publicznej Szkoły Podstawowej zacięte mecze rozgrywano w różnych kategoriach wiekowych, lecz największe zainteresowanie budziły pojedynki najmłodszych piłkarzy. W grupie wiekowej 9-10 lat triumfowali zawodnicy „Wilgi” Garwolin, ale dwa następne miejsca należały do pilawskiej „Iskry”. W drugiej grupie (rocznik 2007/8) pierwsze miejsce wywalczyła drużyna GKS Osieck przed II „Grom” Trojanów i III „Hutnik” Huta Czechy. Puchary, medale i nagrody wręczała zwycięzcom Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa- Pani Albina Łubian, dyrektor PSP- Hanna Gajowniczek i Anna Grzegrzółka-Woźniak. Wszyscy nasi zawodnicy występowali w nowych koszulkach z logo firmy „Budimex”, która wsparła turniej młodych piłkarzy.


alt


alt


alt


alt


alt

 

Spotkanie z policjantem

                                                       SPOTKANIE Z POLICJANTEM

13 marca na terenie hali odbyło się spotkanie z panem policjantem, który przeprowadził z dziećmi trenującymi w UKS ISKRA Pilawa pogadankę na temat zachowań podczas udziału w imprezach sportowych. Akcja ,, bezpiecznie kibicuj’’  ma na celu promowanie kulturalnego dopingu, tolerancji, szacunku dla przeciwnika jak również radzenia sobie z własnymi emocjami. Dzieci czynnie włączyły się w rozmowę, zadając mnóstwo pytań. Po spotkaniu pan policjant wręczył każdemu książkę, a na ręce zarządu przekazał trąbki służące do kibicowania, które również dostał każdy z 80 zawodników.


alt


alt


alt


alt


alt

 

Turniej Kobiet

VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa

 

28.01.2018 r odbyła się już ósma edycja turnieju, w którym mogliśmy podziwiać jak z piłką radzi sobie płeć piękna. W tym roku udział wzięło 8 drużyn z województwa mazowieckiego.

Do walki o to trofeum stanęły: Pogoń Siedlce, Mszczonowianka Mszczonów, Królewscy Płock, Tygrys Huta Mińska, Ząbkovia Ząbki (dwie drużyny), Wilga Garwolin oraz gospodynie turnieju z Pilawy.

Drużyny stoczyły walkę w dwóch grupach, o jak najlepsze rozstawienie w fazie pucharowej. Do finału dotarły pilawianki oraz pierwszy zespół Ząbkovii. Górą  tego starcia okazała się drużyna gości i to do niej trafił Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa. W meczu o trzecie miejsce Królewscy Płock wygrali po rzutach karnych z Ząbkovią II.

Organizatorzy przyznali wiele nagród indywidualnych. Królową strzelczyń została Emilia Jarzyna, najlepszą asystentką Eliza Ragus (obie Pilawa), najlepszą bramkarką Marta Hućko (Królewscy Płock), najlepszą obrończynią Magda Kuch (Ząbkovia II Ząbki). Za najładniejszą bramkę nagrodzono Patrycję Bartosiewicz (Ząbkovia II Ząbki), a za interwencję turnieju Angelikę Kasprzak (Pilawa).

Najwartościowszą zawodniczką turnieju wybrano Małgorzatę Lesińską (Ząbkovia I Ząbki), a miss turnieju została Zuzanna Seredzińska (Pogoń Siedlce).

Dekoracji dokonała Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa  Pani Albina Łubian.


alt


alt

 

Turniej OLDBOYS

   NOWOROCZNY TURNIEJ OLDBOYS O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PILAWA

 

W Noworocznym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa w naszej hali gościliśmy zawodników, którzy w większości zakończyli już swoje kariery piłkarskie w klubach, ale wciąż kochają biegać za piłką. Wymogiem do zagrania w turnieju było ukończenie 34 lat. Zgłosiło się 5 drużyn. Zmagania odbywały się systemem każdy z każdym. Każdy mecz trwał 2x10 minut. W 10 meczach padło 77 bramek, wśród nich – te „niezwykłej urody”. Mogliśmy się też przekonać ,że mimo upływu lat i już nie takiej kondycji, niektórzy wciąż czarują techniką i magicznymi zagraniami.  Zawody przebiegały w miłej, koleżeńskiej atmosferze i  w duchu rywalizacji Fair Play.  Nad całością czuwali  sędziowie Jacek Jakubaszek i Dariusz Rogala.

Klasyfikacja końcowa

  1. Wilga Garwolin
  2. Magsta
  3. Hutnik Huta Czechy
  4. Quatro
  5. Iskra Pilawa

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec – Mariusz Leszek (Wilga Garwolin)  9 bramek

Najlepszy bramkarz – Paweł Jarosławski (Iskra Pilawa)

MVP – Krzysztof Domaszczyński – Hutnik Huta Czechy

Dekoracji zwycięzców dokonały :Sekretarz Miasta i Gminy Pilawa Pani Bernarda Mikos i Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilawie Pani Hanna Gajowniczek.


alt

 

Rok 2017. Ach, co to był za rok!

Rok 2017. Ach, co to był za rok!
Na dzieci, po krótszym niż zwykle treningu, czekała niespodzianka. W odwiedziny przybył Mikołaj i miał upominek dla każdego zawodnika pamiętał również o trenerze. Przekazał także rewelacyjną wiadomość na temat pozyskania przez Klub nowego SPONSORA. Mieliśmy zaszczyt gościć w tym dniu: Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa- Panią Albinę Łubian oraz Dyrektora Naszej Szkoły- Panią Hannę Gajowniczek , które również pojawiły się z prezentami dla dzieci.  

Mikołajki były udane, dostaliśmy  prezenty, ale przede wszystkim wspaniałą wiadomość o Sponsorze.


alt


alt


alt

 

Strona 1 z 6

«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»
The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting